DISKUSNÍ FÓRUM

(přidáno 9.2.2006)


Pro přechod na diskusní fórum klikněte ZDE

Diskusní fórum Klubu Za starou Prahu bylo zřízeno kvůli mimořádně závažné situaci, ve které se česká památková péče v současné době nachází. Navazujeme na diskusní fórum na stránkách NPÚ, které bylo na příkaz býv. generálního ředitele Tomáše Hájka dne 9. 2. 2006 zrušeno (a později opět obnoveno).

Chceme zde vytvořit platformu svobodné výměny názorů, která pomůže sjednotit celý obor a nalézt cestu z krize, ve které se památková péče díky neuváženým politickým a účelovým zásahům ocitla.

Při diskusi na fóru prosím formulujte své příspěvky věcně a bez zbytečných osobních invektiv, které důvěryhodnost celé diskuse pochopitelně snižují. Vulgární příspěvky budou smazány. Uvědomujeme si, že mnohé odvážné názory nelze v určité chvíli uveřejnit pod vlastním jménem pisatele. Je ale také jasné, že podepsaný příspěvek má mnohem větší váhu než anonymní.


Technické poznámky:
Diskuzní fórum je členěno podle jednotlivých témat, která se otevírají v samostatných oknech. Na titulní stránce se zobrazí seznam témat a počet příspěvků k nim. Z důvodu přehlednosti diskuse je počet témat omezen - v případě nutnosti je možné otevřít další diskusní okruhy!

-- Pro aktivní účast v diskusi se MUSÍTE registrovat, toto drobné omezení bylo zavedeno jako ochrana proti nevyžádaným příspěvkům (spamu). Pro registrované uživatele si systém pamatuje naposledy prohlédnuté příspěvky, při každém přihlášení lze na nové příspěvky snadno přejít kliknutím na oranžovou ikonku stránky před názvem diskusního tématu.
-- Řazení příspěvků od nejnovějších po nejstarší lze zapnout ve spodní části výpisu.

Důležité:
Z důvodu častých registrací fiktivních uživatelů, propagujících pornografii či hazardní hry na internetu, byly zakázány jakékoli e-mailové adresy z domény @yahoo.com. Přejete-li si stát se registrovaným uživatelem, prosíme, nepoužívejte e-mailové adresy z této domény. Je možné, že v budoucnu budeme muset přijmout další ochranná opatření. Děkujeme za pochopení.

Jak se registrovat


Pro přechod na diskusní fórum klikněte ZDE